open-dot-white.svg
close-white.svg

WIJ STAAN VOOR U KLAAR

Martijn Werkhoven

Directeur

VRT-register taxateur
Nivre taxateur
Rota taxateur

06 15615621 martijn@voertuigtaxaties.com
gallery_images_1_0_1646914760820869613.png

Pim Bes

Manager

TMV-registertaxateur
Hobeon taxateur
Rota taxateur

06 31796323 pim@voertuigtaxaties.com
gallery_images_1_1_16469147601099428245.png

Siem Schroijen

Taxateur

Rota taxateur

06 57712475 siem@voertuigtaxaties.com

gallery_images_1_2_16469162021191090664.png

Björn van Berloo

Taxateur

Rota taxateur

06 20153761 bjorn@voertuigtaxaties.com
gallery_images_1_3_1646915891456239718.png

Bart Mooij

Taxateur

Rota Taxateur

06 55406706 bart@voertuigtaxaties.com
gallery_images_1_4_16469151831559539533.png

Bas Kerkhof

Taxateur

Rota taxateur

06 19378832 bas@voertuigtaxaties.com
gallery_images_1_5_16469160911008715837.png

Roy Aretz

Taxateur

Rota taxateur

06 19781516 roy@voertuigtaxaties.com
gallery_images_1_6_16469159381660581138.png

Pedro van de Voort

Taxateur

Rota taxateur

06 10429362 pedro@voertuigtaxaties.com
gallery_images_1_7_1646915363389912920.png

Joost Metselaar

Taxateur

Rota taxateur

06 57466760 joost@voertuigtaxaties.com
gallery_images_1_8_16469153631719981997.png
loder_img

Een moment geduld, uw verzoek wordt verwerkt.

WEV taxaties

Simpeler gezegd: de prijs die particulieren onderling voor dergelijke auto’s betalen zonder opslag of inruil. Dit betreft dus geen handelsinkoopwaarde of verkoopwaarde bij een dealer. U laat een WEV Taxatie uitvoeren om de fiscale waarde van de youngtimer te bepalen. Hierbij tellen exclusiviteit, courantheid en kilometerstand mee. Hoe exclusiever uw youngtimer is, hoe hoger de afschrijving meestal zal zijn.

Onze experts zullen tijdens een dergelijke taxatie ieder aspect meenemen dat de auto in waarde vermindert. Zij nemen waar en leggen alles vast. Dit vindt u vervolgens terug in het onderbouwde taxatierapport. Deze ontvangt u in tweevoud.

Content Image 4

Vraag online offerte aan

Morgen Internet - Zorgeloos website