open-dot-white.svg
close-white.svg

WIJ STAAN VOOR U KLAAR

Martijn Werkhoven

Directeur

VRT-register taxateur
Nivre taxateur
Rota taxateur

06 15615621 martijn@voertuigtaxaties.com
gallery_images_1_0_1646914760820869613.png

Pim Bes

Manager

TMV-registertaxateur
Hobeon taxateur
Rota taxateur

06 31796323 pim@voertuigtaxaties.com
gallery_images_1_1_16469147601099428245.png

Siem Schroijen

Taxateur

Rota taxateur

06 57712475 siem@voertuigtaxaties.com

gallery_images_1_2_16469162021191090664.png

Björn van Berloo

Taxateur

Rota taxateur

06 20153761 bjorn@voertuigtaxaties.com
gallery_images_1_3_1646915891456239718.png

Bart Mooij

Taxateur

Rota Taxateur

06 55406706 bart@voertuigtaxaties.com
gallery_images_1_4_16469151831559539533.png

Roy Aretz

Taxateur

Rota taxateur

06 19781516 roy@voertuigtaxaties.com
gallery_images_1_6_16469159381660581138.png

Pedro van de Voort

Taxateur

Rota taxateur

06 10429362 pedro@voertuigtaxaties.com
gallery_images_1_7_1646915363389912920.png

Joost Metselaar

Taxateur

Rota taxateur

06 57466760 joost@voertuigtaxaties.com
gallery_images_1_8_16469153631719981997.png
loder_img

Een moment geduld, uw verzoek wordt verwerkt.

BPM taxatie


  • 1

    U bezit een voertuig

  • Voor onze experts te werk kunnen gaan, geeft u uw auto op. Via het inschrijfformulier dient u een aanvraag bij ons in. U geeft aan dat het om een BPM Taxatie gaat en geeft ons direct de extra informatie die wij nodig hebben. Of klanten mogen gewoon bellen met een van de taxateurs voor een afspraak in te plannen.

  • 2

    Wij komen op locatie taxeren

  • Een van onze taxateurs neemt vervolgens contact met u op om een afspraak in te plannen. U krijgt de keuze de taxatie bij ons of op locatie uit te laten voeren. Op de dag van de fysieke opname wordt er geïnspecteerd en vastgelegd.

  • 3

    Binnen 48 uur een taxatierapport

  • De taxateur zal vervolgens een gedegen en goed onderbouwd taxatierapport opstellen. U ontvangt de volgende werkdag het complete aangiftepakket thuis. U doet aangifte bij de belastingdienst, zij sturen u vervolgens een verzoek tot betaling. Wanneer u daaraan voldoet zal het kentekenbewijs binnen enkele dagen thuis op de mat liggen.

Neem direct contact op

Morgen Internet - Zorgeloos website