open-dot-white.svg
close-white.svg

WIJ STAAN VOOR U KLAAR

Martijn Werkhoven

Directeur

VRT-register taxateur
Nivre taxateur
Rota taxateur

06 15615621 martijn@voertuigtaxaties.com
gallery_images_1_0_1646914760820869613.png

Pim Bes

Manager

TMV-registertaxateur
Hobeon taxateur
Rota taxateur

06 31796323 pim@voertuigtaxaties.com
gallery_images_1_1_16469147601099428245.png

Siem Schroijen

Taxateur

Rota taxateur

06 57712475 siem@voertuigtaxaties.com

gallery_images_1_2_16469162021191090664.png

Björn van Berloo

Taxateur

Rota taxateur

06 20153761 bjorn@voertuigtaxaties.com
gallery_images_1_3_1646915891456239718.png

Bart Mooij

Taxateur

Rota Taxateur

06 55406706 bart@voertuigtaxaties.com
gallery_images_1_4_16469151831559539533.png

Bas Kerkhof

Taxateur

Rota taxateur

06 19378832 bas@voertuigtaxaties.com
gallery_images_1_5_16469160911008715837.png

Roy Aretz

Taxateur

Rota taxateur

06 19781516 roy@voertuigtaxaties.com
gallery_images_1_6_16469159381660581138.png

Pedro van de Voort

Taxateur

Rota taxateur

06 10429362 pedro@voertuigtaxaties.com
gallery_images_1_7_1646915363389912920.png

Joost Metselaar

Taxateur

Rota taxateur

06 57466760 joost@voertuigtaxaties.com
gallery_images_1_8_16469153631719981997.png
loder_img

Een moment geduld, uw verzoek wordt verwerkt.

WEV taxatie


  • 1

    U bezit een voertuig

  • Om aan de eisen van de belastingdienst te voldoen, en voordelig uw youngtimer op de zaak te kunnen rijden, raden we altijd een WEV Taxatie aan. U meldt de youngtimer via het inschrijfformulier aan, onze taxateurs plannen vervolgens een moment in voor de fysieke opname. Net zoals de andere taxaties kan ook een WEV Taxatie bij ons of op locatie uitgevoerd worden.

  • 2

    Wij komen op locatie taxeren

  • Naast de optische inspectie zal er ook naar andere zaken worden gekeken. Bij youngtimers speelt de exclusiviteit namelijk ook een grote rol. Hoe exclusiever, hoe hoger de waarde. En dus kunnen dit soort voertuigen sneller in waarde stijgen of dalen. De kilometerstand, het bouwjaar en de courantheid, we nemen alles mee.

  • 3

    Binnen 48 uur een taxatierapport

  • Na afloop wordt er een gedegen en onderbouwd WEV Taxatierapport opgesteld. U ontvangt deze binnen enkele werkdagen thuis en kunt de aangifte indienen.

Neem direct contact op

Morgen Internet - Zorgeloos website