open-dot-white.svg
close-white.svg

WIJ STAAN VOOR U KLAAR

Martijn Werkhoven

Directeur

VRT-register taxateur
Nivre taxateur
Rota taxateur

06 15615621 martijn@voertuigtaxaties.com
gallery_images_1_0_1646914760820869613.png

Pim Bes

Manager

TMV-registertaxateur
Hobeon taxateur
Rota taxateur

06 31796323 pim@voertuigtaxaties.com
gallery_images_1_1_16469147601099428245.png

Siem Schroijen

Taxateur

Rota taxateur

06 57712475 siem@voertuigtaxaties.com

gallery_images_1_2_16469162021191090664.png

Björn van Berloo

Taxateur

Rota taxateur

06 20153761 bjorn@voertuigtaxaties.com
gallery_images_1_3_1646915891456239718.png

Bart Mooij

Taxateur

Rota Taxateur

06 55406706 bart@voertuigtaxaties.com
gallery_images_1_4_16469151831559539533.png

Roy Aretz

Taxateur

Rota taxateur

06 19781516 roy@voertuigtaxaties.com
gallery_images_1_6_16469159381660581138.png

Pedro van de Voort

Taxateur

Rota taxateur

06 10429362 pedro@voertuigtaxaties.com
gallery_images_1_7_1646915363389912920.png

Joost Metselaar

Taxateur

Rota taxateur

06 57466760 joost@voertuigtaxaties.com
gallery_images_1_8_16469153631719981997.png
loder_img

Een moment geduld, uw verzoek wordt verwerkt.

Old - Timer taxaties

Oldtimers kennen verschillende gunstige regelingen. Denk aan de overgangsregeling, waar u aanzienlijk minder belasting betaalt door er in december, januari en februari niet mee te rijden. Voor oldtimers ouder dan 40 jaar kent men zelfs de oldtimerregeling, waardoor er van wegenbelasting geen sprake meer is.

Om daarvoor in aanmerking te komen dient u over een taxatierapport te beschikken. In dat rapport staat alle benodigde informatie, van model en typenummer tot de waarde van de auto in de huidige staat.

Dit is tevens ook nodig voor het afsluiten van een (all-risk) verzekering. Ook voor uzelf is het prettig om te weten wat de auto waard is. Door de oldtimer eens in de zoveel tijd te laten taxeren blijft het waarderapport up-to-date.

Het taxatierapport is geldig gedurende 3 jaar na uitgifte.

Content Image 5

Vraag online offerte aan

Morgen Internet - Zorgeloos website