open-dot-white.svg
close-white.svg

WIJ STAAN VOOR U KLAAR

Martijn Werkhoven

Directeur

VRT-register taxateur
Nivre taxateur
Rota taxateur

06 15615621 martijn@voertuigtaxaties.com
gallery_images_1_0_1646914760820869613.png

Pim Bes

Manager

TMV-registertaxateur
Hobeon taxateur
Rota taxateur

06 31796323 pim@voertuigtaxaties.com
gallery_images_1_1_16469147601099428245.png

Siem Schroijen

Taxateur

Rota taxateur

06 57712475 siem@voertuigtaxaties.com

gallery_images_1_2_16469162021191090664.png

Björn van Berloo

Taxateur

Rota taxateur

06 20153761 bjorn@voertuigtaxaties.com
gallery_images_1_3_1646915891456239718.png

Bart Mooij

Taxateur

Rota Taxateur

06 55406706 bart@voertuigtaxaties.com
gallery_images_1_4_16469151831559539533.png

Bas Kerkhof

Taxateur

Rota taxateur

06 19378832 bas@voertuigtaxaties.com
gallery_images_1_5_16469160911008715837.png

Roy Aretz

Taxateur

Rota taxateur

06 19781516 roy@voertuigtaxaties.com
gallery_images_1_6_16469159381660581138.png

Pedro van de Voort

Taxateur

Rota taxateur

06 10429362 pedro@voertuigtaxaties.com
gallery_images_1_7_1646915363389912920.png

Joost Metselaar

Taxateur

Rota taxateur

06 57466760 joost@voertuigtaxaties.com
gallery_images_1_8_16469153631719981997.png
loder_img

Een moment geduld, uw verzoek wordt verwerkt.

OVER VOERTUIG TAXATIES

Een bedrijf dat de ‘ouwe-jongens-krentenbrood’ mentaliteit combineert met vakmanschap. We zijn er voor elkaar, weten van doorwerken en stellen kwalitatieve en goed onderbouwde taxatierapporten op. Door mee te denken met de klant hebben we de laatste jaren een prachtige groei door weten te maken.

We taxeren verschillende soorten auto’s voor verschillende soorten mensen. Dat maakt ons werk zo mooi. We helpen u verder. U kunt voordeliger rijden, de auto van uw dromen naar Nederland halen of de oldtimer eindelijk goed verzekeren.

Voertuig Taxaties is in het bezit van alle geldige documentatie en aangesloten bij verschillende brancheorganisaties.

-VRT - Verenigd register van taxateurs
-TMV - Federatie van Taxateurs Makelaar Veilinghouders in Roerende Zaken-Hobeon
-ROTA - register onafhankelijke taxateurs automobielen
-NIVRE - kwaliteit in schade-expertise
-HOBEON - Persoonscertificering voor vakmensen
Kwaliteit en er zijn voor u als klant, dat is volgens ons de combinatie waar u naar op zoek bent.

Taxaties klaar terwijl u wacht

Een taxatie hoeft geen dagen in beslag te nemen. Wanneer u ervoor kiest de taxatie bij ons uit te laten voeren, kunnen we na afloop direct door naar een RDW-keuringsstation. Vanuit onze locatie in Boekel zijn de stations Veldhoven, Arnhem en 's-Hertogenbosch allen binnen 30 minuten te bereiken.

Onder het genot van goede koffie wachten, melden bij het RDW en binnen één dagdeel is de taxatie volledig afgerond. Voor het inplannen van een dergelijke afspraak vragen we u telefonisch contact op te nemen.

 

 

129

.345

Auto’s getaxeerd

9

Aantal collega's

2007%

Ervaring sinds

9

,8

Klanttevredenheid

Een impressie van ons bedrijf

Morgen Internet - Zorgeloos website