open-dot-white.svg
close-white.svg

WIJ STAAN VOOR U KLAAR

Martijn Werkhoven

Directeur

VRT-register taxateur
Nivre taxateur
Rota taxateur

06 15615621 martijn@voertuigtaxaties.com
gallery_images_1_0_1646914760820869613.png

Pim Bes

Manager

TMV-registertaxateur
Hobeon taxateur
Rota taxateur

06 31796323 pim@voertuigtaxaties.com
gallery_images_1_1_16469147601099428245.png

Siem Schroijen

Taxateur

Rota taxateur

06 57712475 siem@voertuigtaxaties.com

gallery_images_1_2_16469162021191090664.png

Björn van Berloo

Taxateur

Rota taxateur

06 20153761 bjorn@voertuigtaxaties.com
gallery_images_1_3_1646915891456239718.png

Bart Mooij

Taxateur

Rota Taxateur

06 55406706 bart@voertuigtaxaties.com
gallery_images_1_4_16469151831559539533.png

Bas Kerkhof

Taxateur

Rota taxateur

06 19378832 bas@voertuigtaxaties.com
gallery_images_1_5_16469160911008715837.png

Roy Aretz

Taxateur

Rota taxateur

06 19781516 roy@voertuigtaxaties.com
gallery_images_1_6_16469159381660581138.png

Pedro van de Voort

Taxateur

Rota taxateur

06 10429362 pedro@voertuigtaxaties.com
gallery_images_1_7_1646915363389912920.png

Joost Metselaar

Taxateur

Rota taxateur

06 57466760 joost@voertuigtaxaties.com
gallery_images_1_8_16469153631719981997.png
loder_img

Een moment geduld, uw verzoek wordt verwerkt.

BPM taxaties

Om ervoor te zorgen dat u niet meer belasting betaalt dan nodig zijn er een aantal opties. Met een BPM Taxatie kijken onze experts naar de te importeren auto en vermelden zij waarde verminderende aspecten in het taxatierapport. U kunt de auto op die manier voordeliger importeren.

Doordat u bespaart op de BPM verdient u de kosten van de taxatie in vrijwel alle gevallen ruimschoots terug. Tijdens een taxatie worden alle waarde verminderende aspecten gemarkeerd en er worden foto’s gemaakt. U ontvangt het onderbouwde waarderapport de volgende dag per e-mail.

Content Image 3

Vraag online offerte aan

Morgen Internet - Zorgeloos website