open-dot-white.svg
close-white.svg

WIJ STAAN VOOR U KLAAR

Martijn Werkhoven

Directeur

VRT-register taxateur
Nivre taxateur
Rota taxateur

06 15615621 martijn@voertuigtaxaties.com
gallery_images_1_0_1646914760820869613.png

Pim Bes

Manager

TMV-registertaxateur
Hobeon taxateur
Rota taxateur

06 31796323 pim@voertuigtaxaties.com
gallery_images_1_1_16469147601099428245.png

Siem Schroijen

Taxateur

Rota taxateur

06 57712475 siem@voertuigtaxaties.com

gallery_images_1_2_16469162021191090664.png

Björn van Berloo

Taxateur

Rota taxateur

06 20153761 bjorn@voertuigtaxaties.com
gallery_images_1_3_1646915891456239718.png

Bart Mooij

Taxateur

Rota Taxateur

06 55406706 bart@voertuigtaxaties.com
gallery_images_1_4_16469151831559539533.png

Roy Aretz

Taxateur

Rota taxateur

06 19781516 roy@voertuigtaxaties.com
gallery_images_1_6_16469159381660581138.png

Pedro van de Voort

Taxateur

Rota taxateur

06 10429362 pedro@voertuigtaxaties.com
gallery_images_1_7_1646915363389912920.png

Joost Metselaar

Taxateur

Rota taxateur

06 57466760 joost@voertuigtaxaties.com
gallery_images_1_8_16469153631719981997.png
loder_img

Een moment geduld, uw verzoek wordt verwerkt.

Old-timer taxatie


  • 1

    U bezit een voertuig

  • Een taxatie voor een oldtimer is eigenlijk noodzakelijk. Het is een auto die vaak wordt gekocht uit liefde. Bij brand of een ongeval wilt u kunnen rekenen op volledige restitutie. Daar is een verzekering voor nodig, het liefst een aanvullende verzekering. En zonder taxatierapport krijgt u geen aanvullende verzekering.Dat willen we voorkomen.

  • 2

    Wij komen op locatie taxeren

  • U meldt uw oldtimer aan en geeft direct het type, bouwjaar en kenteken aan ons door. Onze taxateurs zullen vervolgens een afspraak inplannen voor de fysieke opname. Tijdens deze opname stelt de taxateur alles vast, waaronder de dagwaarde van het voertuig. U kunt de taxatie binnen enkele werkdagen op de mat verwachten, in tweevoud.

  • 3

    Binnen 48 uur een taxatierapport

  • Met het taxatierapport kunt u een (aanvullende) verzekering afsluiten voor uw geliefde oldtimer. Let op: de waarde van oldtimers kan in korte tijd aanzienlijk stijgen. Merkt u dat de waarde van uw auto na verloop van tijd hoger is dan de waarde in het rapport? Laat de auto dan opnieuw taxeren. Zo komt u niet voor verrassingen te staan.

Neem direct contact op

Morgen Internet - Zorgeloos website